https://www.high-endrolex.com/49
https://www.high-endrolex.com/49

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /data02/virt35262/domeenid/www.jgb.ee/htdocs/wp-content/plugins/booked/booked.php on line 463

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /data02/virt35262/domeenid/www.jgb.ee/htdocs/wp-content/plugins/userpro/includes/class-userpro.php on line 222
JGB | Loosimine
https://www.high-endrolex.com/49

Loosimine

LOOSIMINE!!! 😉 – Minu uue kodulehe valmimse puhul mõtlesin teha ühe loosimise teie kõigi rõõmuks 😉 ! Nüüdsest on teil võimalik broneerida minu juurde aega läbi minu uue kodulehe www.jgb.ee/broneeri e-broneerimissüsteemi kuna ma olen väga aeglane kirjale vastaja … vabandan:) Aga seepärast otsustasingi olukorra selle süsteemi abil lahendada.

Nüüd siis mängu juurde –
Minu kõigi aegade lemmikmeik on alati olnud neutraalsete pruunikate toonidega silmameik. Eriti suitsusilm ilusa laineriga, mis on klassikaliselt ilus ja sobib absoluutselt iga riietusega, igaks sündmuseks!
JGB Makeup loosib välja Anastasia Beverly Hills’i imelise neutraalsete toonidega lauvärvi paleti – She Wears It Well!! Et seda paletti omale võita clicki “Like” JGB Makeup lehele, jaga seda postitust ning kommenteeri pildi all www.jgb.ee . Nagu ikka lisandub lauvärvide paletile veel boonus-kingitus!!! Boonusena on valikus spreimeik, glam-lokid, kulmude modelleerimine ja värvimine või spreipäevitus!!

Lisa oma boonus-kingisoovi nimi kodulehe aadressi järgi! Loosimine toimub 30.juunil … GOOD LUCK!!!

1 Comment
  • Jelena
    Vasta

    super )

    17. veebr. 2017 at 21:18

Post a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

https://www.high-endrolex.com/49