https://www.high-endrolex.com/49
https://www.high-endrolex.com/49

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /data02/virt35262/domeenid/www.jgb.ee/htdocs/wp-content/plugins/booked/booked.php on line 463

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /data02/virt35262/domeenid/www.jgb.ee/htdocs/wp-content/plugins/userpro/includes/class-userpro.php on line 222
JGB | Jana Boberg - Meigikunstnik - Kust kõik alguse sai
https://www.high-endrolex.com/49
Jana Boberg

Minu huvi meigikunsti vastu algas 2002.a kui tantsija ja modellina paljudel üritustel mitu aastat järjest osalesin. Iga esinemise jaoks tehti meile alati vinge ja uhke meik. Igal showl oli erinev teema, millele aitasid lisaks meigile kaasa soeng ja riietus. See juba näitas meigi erilisust ja olulisust soovitud tulemuse saavutamisel.

Kõike seda läbi tehes, tekkis  mul suur huvi meigi vastu, liites omavahel naudingu ja pühendumuse. Nüüdseks aga on sellest saanud minu suur kirg ja töö.

Kust kõik alguse sai

2011. aastal lõpetasin International Make Up Centeri 10-nädalase profimeigikursuse ja juba õpingute jooksul avanes mul võimalus teha meike selliste suurte firmade reklaamkampaaniate jaoks nagu seda on Tele2 (jõulukataloogi pildistamine) ja Monton.

See on imeline, mida meigiga on võimalik teha. Ja seda üritan ka oma klientidele tõestada. Meik TEEB imet!!!

Lase oma ilul särada!

USALDA ENNAST PROFESSIONAALIDE KÄTTE, KES OSKAVAD SÄRA SINUS ENESES ESILE TUUA!

https://www.high-endrolex.com/49